Stüdyomuza

hoşgeldiniz

Instagram’da, Youtube’da yüzlerce makyaj videosu izliyoruz. Kullanılan ürünlere ağzımız açık bakıyoruz. Amerika hariç Avrupa’da dahi bulamayacağımız ürünler görüyoruz. Kimi zaman yüzümüzde deneme şansı bile bulamıyoruz. En azından bulamıyorduk.

By Ala Makeup Studio’da makyaj sektörünün önde gelen markalarıyla, çok konuşulan ürünleriyle makyaj yaptırma fırsatı sunuyoruz. Siz de bizim gibi paletlere parmaklarınızı hunharca batırmayı seviyor, highlighter havuzunda boğulmak istiyorsanız, burası tam size göre!

By Ala Makeup Studio, dünyaca ünlü makyaj malzemesi markalarının kullanıldığı, Express makyaj, gece-gündüz makyajı, gelin makyajı gibi hizmetler sunan konsept bir makyaj stüdyosudur.

Çalışma Saatleri

  • PazartesiKapalı
  • Salı11:00 – 19:00
  • Çarşamba11:00 – 19:00
  • Perşembe11:00 – 19:00
  • Cuma11:00 – 19:00
  • Cumartesi11:00 – 19:00
  • Pazar12:00 – 19:00

randevu al

img

Hizmetlerimiz

Her ortamın aynı makyajı kaldıramayacağı kanısındayız. Bu yüzden size farklı yer ve farklı özel güne uygun bir kaç seçenek sunduk.

Express Makyaj

Yoğun makyaj gerektirmeyen yerlere, seçeceğiniz tek bir bölgeye odaklanılıp, geri kalan bölgelerin daha yüzeysel geçildiği 20 dakikalık makyaj türüdür. Bu makyajda kullanılan ürünler, gece-gündüz makyajına göre farklıdır.

Gündüz-Gece Makyajı

Maksimum 60 dakika süren her bölgenin dikkatlice detaylandırıldığı Express makyaja göre daha farklı ürünler kullanılan özel günler için ideal bir makyaj türüdür.

Gelin Makyajı

Gelinlerimize özel hazırlanma odamız bulunur ve isteğe bağlı olarak bu odalara erkenden gelip hazırlanırken kutlama yapabilirsiniz. Gelinlerimizi özel hissetirecek hizmetlerimiz de var tabii. Ama onları gelince görürsünüz. Kendi kuaförünüzü getirebildiğiniz gibi biz de sizin için kuaför getirebiliriz.Stüdyoya gelecek vaktiniz yoksa biz olduğunuz yere gelir, size ve ailenize makyaj yapabiliriz.

Kına-Nişan Makyajı

Bize kalırsa Gece-Gündüz makyajından çok da farklı olmayan makyaj türüdür. Nişan kısmını daha ciddiye aldığımızda nişan makyajında yine gelinlerimizi şımartmayı düşünüyoruz.

Kirpik Lifting

En güzeli sona saklamıştık. Bizce dünyanın en harika işlemi. Hiç bir ek yapılmadan kendi kirpiğinizi kıvırıyoruz. Sonra etrafı yelpaze gibi yelliyorsunuz gözlerinizle. Bu işlemi bizde Cennet yapıyor.

img

Uzmanlarımız

Birbirinden yetenekli ve tecrübeli uzmanlarımızla emin ellerdesiniz.